Visit the MetLife careers site

 

  • Visit the MetLife careers site
 
www.metlife.com/careers

Máte otázku?

Zavolajte nám 

+421 2 59 363 111

0800 800 008

Naše kancelárie

Potrebujete nájsť naše kancelárie?
Tak .... kliknite sem

Kariéra s MetLife

careers

Vitajte na stránkach spoločnosti MetLife, v sekcii Kariéra. Ďakujeme za Váš záujem. Ponúkame Vám tri možnosti spolupráce. Vyberte si, ktorá Vám najviac vyhovuje:

 

 

Vaše príležitosti s MetLife

MetLife Slovakia úspešne pôsobí na slovenskom poistnom trhu už od roku 1995. Ponúka široké spektrum produktov životného a úrazového poistenia a tradične sa prezentuje stabilnými hospodárskymi výsledkami. MetLife Inc. je globálnym lídrom v poskytovaní poistenia, dôchodkového zabezpečenia a poistných produktov pre zamestnancov. Svoje služby poskytuje asi 100 miliónom klientov vo viac ako 50 krajinách sveta.

Pridajte sa k nám.

Vaše CV zašlite na:

MetLife

Oddelenie ľudských zdrojov 
Pribinova 10
811 09 Bratislava, resp. na HR@metlife.sk

 

 

Metlife – skvelá príležitosť

Kto je obchodník alebo obchodný zástupca?

Ste vhodný typ pre prácu obchodníka? Overte si svoje podnikateľské schopnosti. Naučte sa, ako si nájsť zákazníka. A tiež, ako správne komunikovať s klientmi. Hľadáme ľudí, ktorí majú talent obchodníka, ale potrebujú vhodnú príležitosť pre svoj štart a rozvoj, resp. pokračovanie v obchodnej kariére za lepších podmienok.

Obchodným zástupcom spoločnosti MetLife môže byť viazaný finančný agent alebo manažér.

Pre koho je táto práca vhodná?

Práca obchodníka v poisťovníctve je vhodná predovšetkým pre tých z vás, ktorí milujú nezávislosť a ktorým vyhovuje zadelenie pracovného času podľa svojho uváženia.

Možno ste vo svojej práci spokojný. Avšak možno vám vaše súčasné zamestnanie ponúka málo príležitostí na postup alebo lepšie finančné ohodnotenie bez ohľadu na to, ako dobre robíte svoju prácu. Ak sa nachádzate v takejto situácii, je veľmi dôležité, aby ste mysleli na budúcnosť. Mali by ste si nájsť kariéru, ktorá vás odmení viac.

Pokiaľ z nejakých dôvodov nechcete odísť zo svojho súčasného zamestnania alebo si len chcete vyskúšať, či táto príležitosť je pre Vás vhodná, je tu možnosť pracovať s nami aj popri zamestnaní.

Obchodný zástupca v praxi 

Radi sa stretávate s ľuďmi? Ukončili ste školu a hľadáte novú príležitosť? Chcete byť časovo nezávislý? Máte za sebou úspešnú kariéru a hľadáte nové výzvy? Potom máme pre vás príležitosť začať kariéru u nás. Ako to vyzerá? Pozrite si nasledovné video:

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás. Vyberte si mesto, ktoré je najbližšie k vášmu bydlisku a kontaktujte nás.

 

Ak ste typ človeka, ktorý má rád svoj život pod kontrolou a nechcete byť len riadený okolnosťami, tak toto je pozícia práve pre vás.  

Pozícia manažéra v našej spoločnosti má 2 úrovne.

Unit manažér (manažér obchodnej skupiny) riadi a buduje svoj tím obchodníkov. Odovzdáva im svoje skúsenosti a pomáha začať im ich kariéru obchodníka. Následne spolupracuje s riaditeľom agentúry na ďalšom rozvoji obchodníkov a svojho tímu. Úspešným zvládnutím vedenia obchodného tímu môže postúpiť na pozíciu riaditeľa agentúry, osamostatniť sa a mať svoju vlastnú agentúru.

Agency manažér (riaditeľ agentúry) rozvíja a buduje svoju vlastnú agentúru. Vedie niekoľko obchodných tímov. Na tejto pozícii máte možnosť prejaviť svoju kreativitu a schopnosť viesť väčšiu skupinu obchodníkov a unit manažérov.

Manažér v praxi 

Ak máte skúsenosti s prácou vo finančných službách, alebo máte ambície postupovať v kariére, ponúkame vám pozíciu manažéra. Viac sa dozviete vo videu:

 

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás. Vyberte si mesto, ktoré je najbližšie k vášmu bydlisku a kontaktujte nás.