Naše produkty

Každý je iný, preto je naša ponuka taká univerzálna. U nás v poisťovni MetLife môžete nájsť rôzne typy životného poistenia, úrazového poistenia, zdravotné poistenie, ako aj dôchodkové plány a plány pre zabezpečenie vzdelania, tak  aby vyhovovali vám a vašej rodine.

Ak v ľubovoľnom okamihu  počas prezerania našej web stránky chcete s niekým hovoriť, jednoducho vyplňte "Kontaktujte nás" formulár  a jeden z našich konzultantov Vás bude kontaktovať. Naši konzultanti sú skúsení  a pripravení Vám pomôcť vybrať najvhodnejší produkt pre vás.

 • Životné poistenie

  Životné poistenie

  Životné poistenie sa môže postarať o vašu rodinu a pomôcť jej  udržať si životnú úroveň ak by sa vám alebo vášmu partnerovi niečo stalo. Okrem starostlivosti o nesplatené úvery alebo hypotéky, životné poistenie môže taktiež zabezpečiť vzdelanie vašich detí alebo poskytnúť pre vášho partnera dôstojný dôchodok.
   

   

  Prečítajte si viac o našej ponuke životného poistenia

 • Úrazové poistenie

  Poistenie úrazu a choroby

  S našimi produktami úrazového poistenia máte o jednu starosť menej. V prípade, ak by sa stalo niečo neočakávané, existujú rôzne možnosti z ktorých si môžete vybrať a tak získať ideálnu úroveň poistného krytia pre vás a vašu rodinu.
  Prečítajte si viac o ponuke úrazového poistenia

 • Cestovné poistenie

  Cestujte a objavujte svet okolo seba! Užite si vzácne okamihy a prežívajte zážitky s pocitom bezpečia a istoty na Vašich cestách, pretože my tam budeme s vami. Nové ročné cestovné poistenie od spoločnosti MetLife vám zabezpečí poistnú ochranu pred nepredvídateľnými životnými situáciami na Vašich dovolenkách, výletoch a cestách v zahraničí.

  S účinnosťou od 1.9.2015 sa územná platnosť ročného cestovného poistenia rozširuje aj na územie štátu Kuba. Poisťovateľ preto kryje straty, ujmy, škody, právnu zodpovednosť spôsobenú, utrpenú aleb vzniknutú priamo alebo nepriamo následkom cestovania cez alebo na Kubu po 01.09.2015 (vrátane). Uvedené sa vzťahuje na nových klientov ako aj existujúcich klientov s územnou platnosťou poistenia „Oblasť 2 – Svet“, resp. tých, ktorí majú dojednané celosvetové krytie.

  Prečítajte si viac o ponuke cestovného poistenia

 • Už nepredávané produkty

  Už nepredávané produkty

  V tejto sekcii nájdete informácie o produktoch, ktoré si aktuálne už nie je možné zakúpiť, ale v našom produktovom portfóliu sa stále nachádzajú.
  Je určená hlavne pre existujúcich klientov spoločnosti MetLife.

  Prečítajte si viac o už nepredávaných produktoch

Prečítajte si viac o našej ponuke životného poistenia

Prečítajte si viac o ponuke úrazového poistenia

Prečítajte si viac o ponuke cestovného poistenia

Prečítajte si viac o už nepredávaných produktoch

Šetríme pre budúcnosť našich detí*

Šetríme pre budúcnosť našich detí.

Finančné zabezpečenie Vašej rodiny*

Finančné zabezpečenie Vašej rodiny

Finančná pomoc v prípade úrazu*

Finančná pomoc v prípade úrazu

Pripravme sa na prežitie kvalitného dôchodku*

Pripravme sa na prežitie kvalitného dôchodku

© 2013 MetLife. All Rights Reserved. PEANUTS © Peanuts Worldwide, LLC

MetLife Europe d. a. c., pobočka poisťovne z iného členského štátu a MetLife Europe Insurance d. a. c., pobočka poisťovne z iného členského štátu, Pribinova 10, 811 09 Bratislava,
Slovenská republika. Tel.: 02/59 363 111, metlife@metlife.sk | Podmienky používania | Vyhlásenie o ochrane súkromia | Cookies