Finančné zabezpečenie Vašej rodiny

Finančné zabezpečenie Vašej rodiny

„Ahoj, volám sa Marika. Som sedem rokov vydatá za Emila a máme spolu dve malé deti. V Nitre  žijeme už päť rokov a veľmi sa nám tu páči. Pokiaľ ide o peniaze, sme na tom celkom dobre, ale mať niečo navyše sa vždy hodí. Na budúci rok, keď pôjde naša mladšia dcéra do školy, by som sa chcela vrátiť späť do práce na čiastočný úväzok ako anestéziologička.

Vo svojej práci som sa osobne stretla s prípadmi, kedy jeden alebo obaja rodičia tragicky zahynuli. Videla som smutné osudy ľudí, ale aj osudy rodín, ktoré tu po nich zostali. Stretla som šokovaných partnerov, trúchliace vdovy, ale i zúfalé mladé ženy s malými deťmi, ktoré ich muž a otec navždy opustil a nechal ich nepripravených, životu napospas. Denne sa presviedčam, že nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch a viem, o koľko ťažšie je vysporiadať sa s takouto životnou situáciou, ak človek nemá finančné rezervy alebo určité zabezpečenie. To bol aj dôvod, prečo sme sa s Emilom rozhodli  uzavrieť si poistenie pre prípad, že by sa nám niečo stalo. Chceli by sme prehodnotiť našu finančnú situáciu, nie sme si však istí, aké krytie potrebujeme na to, aby sme zabezpečili dievčatá, pokryli hypotéku a všetky ostatné účty v prípade, ak by jeden z nás, prípadne obaja, odišiel.“

 

Chcete vedieť viac?

Kliknite - Životné poistenie

Ako vám môžeme pomôcť

Pozrite sa, ako vám vieme pomôcť

Čo všetko život prináša

Planovanie budúcnosti

 

Naše produkty

Všetky naše produkty pre jednotlivcov

Zabezpečenie Vašej rodiny a firmy*

Zabezpečenie Vašej rodiny a firmy

Príjem, ak nie ste schopný pracovať*

Príjem, ak nie ste schopný pracovať

Podpora počas neočakávanej choroby*

Podpora počas neočakávanej choroby

© 2013 MetLife. All Rights Reserved. PEANUTS © Peanuts Worldwide, LLC

MetLife Amslico poisťovňa, a.s., Pribinova 10, 811 09 Bratislava, Tel.:02 / 59 363 111, metlife@metlife.sk. MetLife Amslico je súčasťou spoločnosti MetLife, Inc.
Všetky práva vyhradené | Podmienky používania | Vyhlásenie o ochrane súkromia | Cookies