Zabezpečenie Vašej rodiny a firmy

Zabezpečenie Vašej rodiny a firmy

„Ahoj, ja som Atilla. Posledných 15 rokov som sa venoval budovaniu svojej firmy. Pred dvoma rokmi som si vzal pôžičku 2 milióny korún na inštaláciu nového vybavenia, ktoré zvýšilo produkciu firmy. Darí sa nám teraz ako nikdy predtým.

Nikdy som nemyslel na to, že by sa mohlo stať niečo zlé. Ale keď minulý mesiac náhle zomrel môj sused, začal som sa zamýšľať: ak by sa mi náhodou niečo stalo, čo by bolo s firmou, na budovaní ktorej tak tvrdo pracujem, a čo je ešte dôležitejšie, čo by bolo s mojou rodinou? Zaškoľujem synovca, aby po mne firmu prevzal, keď raz odídem do dôchodku. Ale ak by som ja náhle odišiel a firma by zo dňa na deň zavrela, mal by na krku splácanie pôžičky, čo by finančne nezvládol. Mohlo by sa to dokonca skončiť tak, že by firma skončila v konkurze. Čo by potom robili všetci tí ľudia, ktorí sú odo mňa závislí? Je čas, aby som sa zaoberal možnosťami poistenia na zabezpečenie mojej rodiny i mojich zamestnancov.“

 

Chcete vedieť viac?

Kliknite - Životné poistenie

Ako vám môžeme pomôcť

Pozrite sa, ako vám vieme pomôcť

Čo všetko život prináša

Planovanie budúcnosti

 

Naše produkty

Všetky naše produkty pre jednotlivcov

Finančné zabezpečenie Vašej rodiny*

Finančné zabezpečenie Vašej rodiny

Príjem, ak nie ste schopný pracovať*

Príjem, ak nie ste schopný pracovať

Podpora počas neočakávanej choroby*

Podpora počas neočakávanej choroby

© 2013 MetLife. All Rights Reserved. PEANUTS © Peanuts Worldwide, LLC

MetLife Amslico poisťovňa, a.s., Pribinova 10, 811 09 Bratislava, Tel.:02 / 59 363 111, metlife@metlife.sk. MetLife Amslico je súčasťou spoločnosti MetLife, Inc.
Všetky práva vyhradené | Podmienky používania | Vyhlásenie o ochrane súkromia | Cookies