Vaše príbehy

Vieme, že nie je ľahké nájsť produkt, ktorý by najviac vyhovoval Vašim potrebám, okolnostiam a finančným možnostiam. V tejto časti Vám preto ponúkame príbehy ľudí, ktorí podobne ako i Vy, potrebujú nájsť vhodné riešenie pre svoje poistenie alebo sporenie. Ak v týchto príbehoch nájdete ten svoj, potom pre Vás vieme nájsť  správnu odpoveď.

Neočakávané udalosti a nešťastia môžu Vaše životné plány pozastaviť, či prerušiť. Správne poistné krytie, v správnom čase a na správnom mieste  Vám môže poskytnúť neoceniteľnú finančnú pomoc, ak by došlo k niečomu neočakávanému. Peniaze nedokážu vrátiť čas, nedokážu vrátiť ani zdravie či život milovanému človeku a nezmieria ani žiaľ nad jeho stratou...  môžu však pomôcť znížiť dopad nešťastnej udalosti a poskytnúť zdroj, ktorý Vám pomôže prekonať takéto stresujúce obdobie. Pretože žiť sa musí ďalej...

 • Cenovo prístupné úrazové poistenie

  Silvia chce cenovo prístupné úrazové poistenie, pre prípad krátkodobej hospitalizácie jej detí.

  „Ahoj volám sa Silvia. Henrich, môj manžel, pracuje a ja som doma a starám o našich dvoch chlapcov, ktorí rastú ako z vody! Starostlivosť o rodinu je práca na plný úväzok a mne sa zdá, že som v neustálom pokluse– utekám s deťmi do školy, na angličtinu, na karate, na plávanie.... Peťko a Heňo sú veľmi živé deti a podobne ako mnohé iné mamy, i ja som s nimi už niekoľkokrát skončila u doktora s menšími úrazmi, ktoré sa im stali pri hre.

 • Finančná pomoc v prípade úrazu

  Alan chce vedieť, či bude mať stály príjem, ak sa mu stane nejaký úraz.

  „Ja som Andrej. Nedávno som si uzavrel úrazové poistenie, a to najmä kvôli tomu, čo sa stalo môjmu priateľovi Alanovi. Raz ráno cestoval autom do práce a jeden netrpezlivý vodič vrazil pri predbiehaní do jeho auta. Bola to hrozná nehoda, Alan to len tak-tak prežil. Pri náraze sa mu zlomila chrbtica, takže následovalo niekoľko operácií, rehabilitácií a liečení. Alan zostal od pása nadol ochrnutý a je na invalidnom vozíku.

 • Istota pri cestovaní

  Karin si chce zabezpečiť bezproblémové cestovanie.

  „Ahoj, ja som Karin a práve s manželom a deťmi plánujeme dovolenku. Rezervovali sme si dovolenku v Egypte a hneď sme si aj uzavreli cestovné poistenie. Z rozprávania priateľov vieme o oneskorených leteckých príletoch a o stratenej batožine. Nechcem ani pomyslieť, koľko peňazí a námahy by nás stálo nahradiť dovolenkové oblečenie a všetko, čo deti počas dovolenky potrebujú! Určite by nám to pokazilo celú dovolenku.

 • Ochrana hypotéky pre Váš domov

  Jozef s Martou sa nechcú obávať straty strechy nad hlavou, ak by sa im niečo stalo

  „Ja som Jozef a  som už 11 rokov ženatý. S manželkou Martou sme si pred tromi rokmi kúpili dom, hoci sme to neplánovali. Bola to však výhodná kúpa, tej príležitosti sa nedalo odolať.  Domček sme si upravili podľa vlastných predstáv a teraz sa doň konečne sťahujeme. Stálo nás to veľa času a energie, ale teraz, keď všetko sťahujeme a dokončujeme, zdá sa, že to stálo za to, najmä keď jeho hodnota tak stúpla!

 • Finančné zabezpečenie Vašej rodiny

  Marika a Emil chcú zabezpečiť svoje deti pre prípad, že by sa niečo zlé stalo.

  „Ahoj, volám sa Marika. Som sedem rokov vydatá za Emila a máme spolu dve malé deti. V Nitre  žijeme už päť rokov a veľmi sa nám tu páči. Pokiaľ ide o peniaze, sme na tom celkom dobre, ale mať niečo navyše sa vždy hodí. Na budúci rok, keď pôjde naša mladšia dcéra do školy, by som sa chcela vrátiť späť do práce na čiastočný úväzok ako anestéziologička.

 • Podpora počas neočakávanej choroby

  Petra a Stano nechcú použiť svoje úspory na drahú liečbu

  „Ja som Petra. Som vydatá a so Stankom máme dvojročnú dcérku. Žijem dosť hekticky, pretože obaja s manželom pracujeme. Stanko má náročnú prácu a zvyčajne pracuje do neskorého večera, je totiž zamestnaný v zahraničnej počítačovej firme.

 • Príjem, ak nie ste schopný pracovať

  Anna a Juraj chcú mať ďalej príjmy, ak nebudú môcť dlhší čas pracovať

  „Ahoj, ja som Anna. Som vydatá a s manželom Jurajom sme si doteraz nerobili starosti o život, pokiaľ ide o zdravie a financie.

 • Zabezpečenie Vašej rodiny a firmy

  Atilla chce zabezpečiť svoju rodinu aj svoju firmu

  „Ahoj, ja som Atilla. Posledných 15 rokov som sa venoval budovaniu svojej firmy. Pred dvoma rokmi som si vzal pôžičku 2 milióny korún na inštaláciu nového vybavenia, ktoré zvýšilo produkciu firmy. Darí sa nám teraz ako nikdy predtým.