Skip Navigation

virtualne.sk: Deň detí oslávi aj známa postavička Snoopy

1. jún 2012 

Najväčšia poisťovňa špecializovaná na životné poistenie na Slovensku, spoločnosť MetLife Amslico, pripraví po prvýkrát vo svojej histórii Deň detí, kde zároveň predstaví verejnosti svojho ambasádora – Snoopyho.

Očarujúci, srdečný, prístupný, lojálny – to je len niekoľko pozitívnych vlastností tejto milej postavičky, ktorá hrá dôležitú úlohu pri odlišovaní značky MetLife na trhu finančných služieb.

Ako inak, tento deň detí sa uskutočni 1. júna 2012 v troch veľkých mestách na Slovensku – Bratislava (Eurovea), Banská Bystrica (Europa), Košice (Aupark). Detičky ale i dospelí majú jedinečnú príležitosť stretnúť Snoopyho v životnej veľkosti, vyfotografovať sa s ním a zapojiť sa do súťaže v maľovaní tejto postavičky o zaujímavé detské ceny. Veríme, že Snoopy si získa srdcia všetkých návštevníkov spomínaných obchodných centier. Tešíme sa na ďalšie zaujímavé stretnutia.

Niečo z histórie:
Snoopy je veselá postavička z veľmi známeho komiksu „Peanuts“, ktorého autorom je pán Charles M. Schulz. Peanuts sú verejnosti známe od roku 1950. V súčasnosti sa komiks objavuje vo viac ako 2400 publikáciách po celom svete.

Spoločnosť MetLife, Inc. v USA už v roku 1984 použila Peanuts postavičky vo svojej reklamnej kampani, ktorá mala obrovský úspech. V roku 2006 získala MetLife, Inc. exkluzívne práva používať Peanuts postavičky na podporu značky v oblasti finančných služieb.

Zdroj: virtualne.sk