Dajme svojim deťom vzdelanie

Dajme svojim deťom vzdelanie

„Ahoj, ja som Alena. S manželom sme sa prednedávnom spolu s našim štvorročným synom Andrejkom presťahovali do Bratislavy. Andrejko je veľmi bystré dieťa, rád kreslí, učí sa nové veci a dokonca už číta aj prvé slovíčka.

Chcela by som, aby raz Andrejko študoval na univerzite v USA alebo v Británii. Ja sama som bola na študijnom pobyte v Arizone, a preto viem, že mi táto skúsenosť i perfektná znalosť angličtiny otvorili úplne nové možnosti. Je mi jasné, že Andrejkove štúdium bude finančne náročné, ale manžel ma ubezpečil, že máme dobre investované peniaze, z ktorých môžeme štúdium neskôr financovať. Všade však počúvam správy, že finančný trh kolíše, najmä teraz v poslednom období. Preto by som chcela začať odkladať peniaze do bezpečnej investície, oddelene od manželových investícií. Chcem si byť istá, že Andrejko dostane to najlepšie vzdelanie, bez ohľadu na vývoj akciových trhov.“

Chcete vedieť viac?

Kliknite - Sporenie / Dôchodok

Ako vám môžeme pomôcť

Pozrite sa, ako vám vieme pomôcť

Čo všetko život prináša

Pripravte sa na nečakané

Naše produkty

Všetky naše produkty pre jednotlivcov

Pripravme sa na prežitie kvalitného dôchodku*

Pripravme sa na prežitie kvalitného dôchodku

Šetríme pre budúcnosť našich detí*

Šetríme pre budúcnosť našich detí.

© 2013 MetLife. All Rights Reserved. PEANUTS © Peanuts Worldwide, LLC

MetLife Amslico poisťovňa, a.s., Pribinova 10, 811 09 Bratislava, Tel.:02 / 59 363 111, metlife@metlife.sk. MetLife Amslico je súčasťou spoločnosti MetLife, Inc.
Všetky práva vyhradené | Podmienky používania | Vyhlásenie o ochrane súkromia | Cookies