Skip Navigation

Mám záujem o:

Zobraziť

Zákaznícka zóna

Našim cieľom je neustále zlepšovať služby zákazníkom. Zákaznícka zóna je tu pre Vás. Vstúpte do sveta finančnej istoty, kde môžete vidieť informácie o svojich zmluvách.

Viac informacií

Vážení klienti,

v súvislosti s aktuálnou situáciou ohľadom koronavírusu, vládnych nariadení a z dôvodu prevencie ako aj ochrany vášho zdravia a zdravia našich zamestnancov si vás dovoľujeme informovať, že služby klientom poskytujeme primárne telefonicky: +421 259 363 111, e-mailom: metlife@metlife.sk, alebo prostredníctvom zákazníckej zóny, kde nájdete informácie o svojej poistnej zmluve (nutná registrácia). Prípadnú osobnú návštevu na Oddelení služieb klientom je potrebné vopred dohodnúť telefonicky na tel.c. +421 2 59 363 111.

Zároveň môžete telefonicky alebo e-mailom kontaktovať aj svojho sprostredkovateľa, ktorý vám je k dispozícii aj v prípade, ak máte z dôvodu mimoriadnej situácie problémy s úhradou poistného.

Prosíme všetkých návštevníkov kancelárie MetLife, aby nosili respirátor FFP2 zakrývajúci nos a ústa a aby dodržiavali všetky hygienické pravidlá. Pri vstupe do kancelárie MetLife je nutné dezinfikovať si ruky, dodržiavať bezpečnú vzdialenosť 2 metre a vyvarovať sa fyzickému kontaktu (podanie ruky a pod.). V prípade, že máte zvýšenú teplotu alebo sa necítite dobre, využite prosím komunikáciu na diaľku.

Upozornenie: Žiadosť o zmenu v poistnej zmluve, žiadosť o zrušenie poistenia, žiadosť o výplatu finančných prostriedkov na účet v banke, je možné zaslať prostredníctvom zákazníckej zóny, ako registrovaný klient, registrácia cez: https://www.mojmetlife.sk/zz/registracia. Naskenované podpísané žiadosti o zmenu v poistnej zmluve (netýka sa žiadostí o výplatu finančných prostriedkov) je možné zasielať aj na e-mailovú adresu: metlifekorona@metlife.sk.

Ďalšie informácie môžete tiež nájsť v často kladených otázkach tu.

O prípadných zmenách vás budeme včas informovať.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu, ktoré nám všetkým pomôžu v tejto náročnej situácii.

Životné poistenie

Životné poistenie

Získajte slobodu a užívajte si život bez obáv z toho, čo sa môže stať, v prípade, že ochoriete alebo utrpíte úraz. Ochráňte vašu rodinu životným poistením, ktoré poskytne finančnú oporu v situáciách, kedy ju najviac potrebujete.

Poistenie úrazu a choroby

Poistenie úrazu a choroby

S našimi produktami úrazového poistenia máte o jednu starosť menej. V prípade, ak by sa stalo niečo neočakávané, existujú rôzne možnosti z ktorých si môžete vybrať a tak získať ideálnu úroveň poistného krytia pre vás a vašu rodinu.

Cestovné poistenie

Cestovné poistenie

Cestujte a objavujte svet okolo seba! Užite si vzácne okamihy a prežívajte zážitky s pocitom bezpečia a istoty na Vašich cestách, pretože my tam budeme s vami. Ročné cestovné poistenie od spoločnosti MetLife vám zabezpečí poistnú ochranu pred nepredvídateľnými životnými situáciami na Vašich dovolenkách, výletoch a cestách v zahraničí.

Potrebujete poradiť?

Uvažujete o uzatvorení životného, úrazového alebo cestovného poistenia a neviete, kde začať? Kontaktujte nás a my vám radi poradíme s výberom poistenia, ktoré bude pre vás najvhodnejšie.

Kontaktujte nás