Skip Navigation

Úrazové poistenie MetLife Ochranca

Úrazové poistenie v spolupráci s Orange Slovensko, a.s.

MetLife Ochranca

S dobrým poistením je to ľahšie

Stačí zle skočiť, udrieť sa či nedávať na moment pozor a zranenie je na svete. Pre takéto prípady máme pre vás v spolupráci s Orange Slovensko, a.s., Poistenie úrazov za výhodnú cenu, ktoré sa o vás v prípade nečakaných udalostí akými úrazy sú postará.

Ako sa môžem poistiť

Dodatočné informácie týkajúce sa úrazového poistenia vám radi poskytneme na zákazníckej linke 0850 23 24 25 v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 19:00 h.

Zákaznícka linka
0850 23 24 25

Otváracia doba
Po - Pi: 8:00 - 19:00 h

Varianty poistenia

Poistenie Základ

Denné odškodné 50€ v prípade hospitalizácie z dôvodu úrazu. Využite základný balík poistenia vo vyške 100€/deň v prípade hospitalizácie z dôvodu úrazu na Jednotke intenzívnej starostlivosti.

5 €/mes.

Poistenie Extra

Denné odškodné 70€ v prípade hospitalizácie následkom úrazu. Využite balík poistenia vo vyške 140€/deň v prípade hospitalizácie z dôvodu úrazu na Jednotke intenzívnej starostlivost.

7 €/mes.

Doplnkové informácie k poisteniu

Užívajte si život s vedomím, že ak budete hospitalizovaný z dôvodu nepredvídateľnej životnej udalosti akou úrazy môžu byť, MetLife Vám poskytne finančné zabezpečenie vyplývajúce z tohto poistenia na udržanie životného štandardu. Mesačné poistné za poistenie uhradíte priamo prostredníctvom Vašej faktúry za mobilné služby u mobilného operátora Orange Slovensko, a.s.

Poistenému, ktorý je hospitalizovaný z dôvodu úrazu, vyplatíme denné odškodné vo výške dohodnutej poistnej sumy od 1. dňa hospitalizácie maximálne až do 180. dňa hospitalizácie, za predpokladu, že jeho hospitalizácia bude trvať nepretržite po dobu viac ako 72 hodín.

Poistenému, ktorý je hospitalizovaný na JIS z dôvodu úrazu, vyplatíme dvojnásobné denné odškodné vo výške dohodnutej poistnej sumy podľa zvoleného variantu od 1. dňa hospitalizácie maximálne až do 30. dňa hospitalizácie.

Na stiahnutie