Skip Navigation

Poistenie faktúr

Poistenie faktúr v spolupráci so spoločnosťou ELET, s.r.o.

Poistenie faktúr

Všetko zvládnete z Vášho mobilu, stačia len 3 kliky.

Nikto dopredu nevie, kedy sa ocitne v zložitej životnej situácii. V prípade nepríjemného úrazu, choroby či straty zamestnania vám s platením telefónnych účtov pomôže Poistenie faktúr.

Ako sa môžem poistiť

Nepotrebujete sa stretnúť a ani vyplňovať zdĺhavé zdravotné dotatníky. Poistiť sa môžete jednoducho, stačí ak kliknete na www.poisteniefaktur.sk a vyberiete si jeden z ponúkaných poistných variantov, ktorý vám najviac vyhovuje.

Poistné krytie

Nezhodli ste sa so šéfom a dostali výpoveď alebo zrušili vašu pracovnú pozíciu? Ak ste sa stali nedobrovoľne nezamestnaným, máte nárok na poistné krytie do výšky 1 200 € pri variante 5 EUR.

Či už ste vážne ochoreli alebo sa zranili a ste trvalo invalidní, vzťahuje sa na vaše faktúry poistenie až do výšky 2 400 € pri variante 5 EUR.

Utrpeli ste vážne zranenie, v dôsledku ktorého ste práceneschopní či dočasne invalidní? Poistenie kryje vaše faktúry do výšky 1 200 € pri variante 5 EUR.

V prípade, že na základe nešťastnej udalosti, úrazu či choroby prídete o život, majú vaši blízki nárok na poistné plnenie do výšky 2 400 € pri variante 5 EUR.

Na stiahnutie

Projekt je v spolupráci so spoločnosťou ELET, s.r.o.