Skip Navigation

Kariéra obchodného zástupcu

Kto je obchodník alebo obchodný zástupca?

Ste vhodný typ pre prácu obchodníka? Overte si svoje podnikateľské schopnosti.

Naučte sa, ako si nájsť zákazníka. A tiež, ako správne komunikovať s klientmi. Hľadáme ľudí, ktorí majú talent obchodníka, ale potrebujú vhodnú príležitosť pre svoj štart a rozvoj, resp. pokračovanie v obchodnej kariére za lepších podmienok.

Obchodným zástupcom spoločnosti MetLife môže byť viazaný finančný agent alebo manažér.

Pre koho je táto práca vhodná?

Práca obchodníka v poisťovníctve je vhodná predovšetkým pre tých z vás, ktorí milujú nezávislosť a ktorým vyhovuje zadelenie pracovného času podľa svojho uváženia.

Možno ste vo svojej práci spokojný. Avšak možno vám vaše súčasné zamestnanie ponúka málo príležitostí na postup alebo lepšie finančné ohodnotenie bez ohľadu na to, ako dobre robíte svoju prácu. Ak sa nachádzate v takejto situácii, je veľmi dôležité, aby ste mysleli na budúcnosť. Mali by ste si nájsť kariéru, ktorá vás odmení viac.

Pokiaľ z nejakých dôvodov nechcete odísť zo svojho súčasného zamestnania alebo si len chcete vyskúšať, či táto príležitosť je pre Vás vhodná, je tu možnosť pracovať s nami aj popri zamestnaní.

Obchodný zástupca v praxi

Radi sa stretávate s ľuďmi? Ukončili ste školu a hľadáte novú príležitosť? Chcete byť časovo nezávislý? Máte za sebou úspešnú kariéru a hľadáte nové výzvy? Potom máme pre vás príležitosť začať kariéru u nás. 

Zaujala Vás naša ponuka?

Vyberte si mesto, ktoré je najbližšie k vášmu bydlisku a kontaktujte nás.