Skip Navigation

Kontakt

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku alebo chcete získať ďalšie informácie? Prosím kontaktujte nás.

Potrebujete:
Nahlásiť poistnú udalosť? viac
Zistiť stav poistnej udalosti? viac
Pridať dokumenty k poistnej udalosti? viac

Vážení klienti,

v súvislosti s aktuálnou situáciou ohľadom koronavírusu, vládnych nariadení a z dôvodu prevencie ako aj ochrany vášho zdravia a zdravia našich zamestnancov si vás dovoľujeme informovať, že služby klientom poskytujeme primárne telefonicky: +421 259 363 111, e-mailom: metlife@metlife.sk, alebo prostredníctvom zákazníckej zóny, kde nájdete informácie o svojej poistnej zmluve (nutná registrácia). Prípadnú osobnú návštevu na Oddelení služieb klientom je potrebné vopred dohodnúť telefonicky na tel.c. +421 2 59 363 111.

Zároveň môžete telefonicky alebo e-mailom kontaktovať aj svojho sprostredkovateľa, ktorý vám je k dispozícii aj v prípade, ak máte z dôvodu mimoriadnej situácie problémy s úhradou poistného.

Prosíme všetkých návštevníkov kancelárie MetLife, aby nosili respirátor FFP2 zakrývajúci nos a ústa a aby dodržiavali všetky hygienické pravidlá. Pri vstupe do kancelárie MetLife je nutné dezinfikovať si ruky, dodržiavať bezpečnú vzdialenosť 2 metre a vyvarovať sa fyzickému kontaktu (podanie ruky a pod.). V prípade, že máte zvýšenú teplotu alebo sa necítite dobre, využite prosím komunikáciu na diaľku.

Upozornenie: Žiadosť o zmenu v poistnej zmluve, žiadosť o zrušenie poistenia, žiadosť o výplatu finančných prostriedkov na účet v banke, je možné zaslať prostredníctvom zákazníckej zóny, ako registrovaný klient, registrácia cez: https://www.mojmetlife.sk/zz/registracia. Naskenované podpísané žiadosti o zmenu v poistnej zmluve (netýka sa žiadostí o výplatu finančných prostriedkov) je možné zasielať aj na e-mailovú adresu: metlifekorona@metlife.sk.

Ďalšie informácie môžete tiež nájsť v často kladených otázkach tu.

O prípadných zmenách vás budeme včas informovať.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu, ktoré nám všetkým pomôžu v tejto náročnej situácii.

Poistná udalosť
Poistná udalosť

Nahláste poistnú udalosť jednoducho z pohodlia domova.


Zavolajte nám
Zavolajte nám

Služby klientom: 02/59 363 111, (+421 2 59 363 111), 0800 800 008

Spojovateľka: 02/59 363 225

Oddelenie služieb klientom otvorené v pracovných dňoch:
08:00 hod. - 16:30 hod.

 
Pošlite e-mail či fax

metlife@metlife.sk

Korešpondenčná adresa:

MetLife
(Budova Eurovea, vchod „Central 3“)

Pribinova 10
811 09 Bratislava

 
Navštívte nás

Máte radšej osobný kontakt?

Pozrite sa na kontaktné miesta a navštívte nás vo vašom meste.